JOANNA FREJUS to jedna z współtwórczyń i koordynatorek projektu #poroniłam. Na co dzień psycholożka, specjalizująca się we wspieraniu osób w okresie okołoporodowym i ich bliskich oraz osób w kryzysie psychicznym. Jest osobą z doświadczeniem poronienia. W swojej pracy koncentruje się nie tylko na wspieraniu osób w okresie okołoporodowym, ale również specjalistek i specjalistów: położne, doule, doradczynie laktacyjne, lekarki i lekarzy.

Swoją wiedzą dzieli się na blogu, w wywiadach oraz na swoich profilach społecznościowych: @omatkodepresja i @dobrzejestnierycz.pl


KAMILA RACZYŃSKA-CHOMYN to druga współtwórczyni i koordynatorka projektu #poroniłam.

Jest edukatorką seksualną, pedagożką, doulą. Pomaga kobietom wrócić do siebie po trudnych zdarzeniach i na nowo cieszyć się własnym ciałem.

Wspiera kobiety w poszukiwaniu przyjemności i radości płynącej z eksplorowania ich seksualności; obala mity dotyczące kobiecych ciał i orgazmów.

Dodatkowo jest współautorką dwóch książek: „Dziwki, zdziry, szmaty. Opowieści o slut-shamingu” napisanej wraz z Pauliną Klepacz i Aleksandrą Nowak oraz „Ona. Zdrowie, seksualność, ćwiczenia mięśni dna miednicy” napisanej wraz z Eweliną Tyszko-Bury.


Strona Fundacji i projekt zrealizowane z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Lichtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.